Bio snoepbeker 100 gram lettertjes KLEIN
Van
€ 4,07
| Stukprijs | € 4,40 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 220,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 235,40 |
Productnummer:
A211-6330-lettertjes-M-W-P
Voorraad:
Productinformatie "Bio snoepbeker 100 gram lettertjes KLEIN"
Sinterklaas deelt graag zijn pretjes, met zakken vol chocolade lettertjes.
Van A tot Z, zo lekker en klein, dat je kan genieten van het zoete festijn.
Van A tot Z, zo lekker en klein, dat je kan genieten van het zoete festijn.
| Afmeting: | 100 gram |
|---|---|
| Bewerkingsoptie: | Inclusief dekselsticker |
| Smaak: | Melk-Wit-Puur |
| Vulling: | Massief |
| Aangifte Informatie voor Voedsel: | Allergie: Melk, kan sporen bevatten van noten en gluten |
| Bewerking: | Inclusief dekselsticker |
| Breedte: | 90mm |
| Gewicht: | 100g |
| Hoogte: | 70mm |
| Lengte: | 90mm |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden