Bio Snoepbeker 100 gram Kerstchocolaatjes
Van
€ 3,85
| Stukprijs | € 4,25 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 212,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 227,38 |
Productnummer:
A211-7330-k-hulst
Voorraad:
Productinformatie "Bio Snoepbeker 100 gram Kerstchocolaatjes"
Chocolade hulstblaadjes in melk, wit, puur en gemengd.
Om de kerst nog lekkerder te maken.
Om de kerst nog lekkerder te maken.
| Afmeting: | 100 gram |
|---|---|
| Bewerkingsoptie: | Inclusief dekselsticker |
| Smaak: | Melk |
| Vulling: | Massief |
| Aangifte Informatie voor Voedsel: | Allergie: Melk, kan sporen bevatten van noten en gluten |
| Bewerking: | Met dekselsticker |
| Breedte: | 90mm |
| Gewicht: | 100g |
| Hoogte: | 70mm |
| Lengte: | 90mm |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden