Bierpul Extra Large 500 ml
Van
€ 4,21
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,93 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,93 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,87 |
Productnummer:
A508-264830-970999999
Voorraad:
Productinformatie "Bierpul Extra Large 500 ml"
Extra groot formaat glazen bierpul met oor. Uitermate geschikt voor horeca en verenigingen, maar ook als persoonlijk geschenk. Inhoud 500 ml. Made in Europe.
| : | transparant |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 360 |
| Afmetingen omdoos: | 330 x 225 x 16 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 6 |
| Diameter: | 80mm |
| Douanetariefnummer: | 7013379900 |
| Gewicht: | 845g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 5000 |
| Hoogte: | 215mm |
| Inhoud: | 500ml |
| Land van herkomst: | Portugal |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| OuterCartonDimension: | 330 x 225 x 16 cm |
Aanmelden