Bierglas Vaasje Stapelbaar 340 ml
Van
€ 2,29
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 106,20 |
| Totaalprijs Bruto: | € 126,38 |
Productnummer:
A508-106804
Voorraad:
Productinformatie "Bierglas Vaasje Stapelbaar 340 ml"
Bierglas met een iconische vorm, in een handzaam formaat. Voorzien van een handige stapelrand. Inhoud 340 ml. Made in Europe.
| : | transparant |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 840 |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 12 |
| Diameter: | 75mm |
| Douanetariefnummer: | 7013379900 |
| Gewicht: | 305g |
| Hoogte: | 133mm |
| Land van herkomst: | IT |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| OuterCartonDimension: | 32,6 x 24,6 x 14,7 cm |
| Productietijd: |
- op voorzijde (max 30 x 30 mm), imitatie ets: tot 500 wasbeurten: Verzending uiterlijk 12 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde (max 30 x 30 mm), imitatie ets: tot 500 wasbeurten: Verzending uiterlijk 12 werkdagen na akkoord drukproef - op voorzijde (max 30 x 30 mm), keramiek tampondruk: tot 125 wasbeurten: Verzending uiterlijk 10 werkdagen na akkoord drukproef - op voorzijde (max 30 x 30 mm), keramiek transfer: tot 500 wasbeurten: Verzending uiterlijk 12 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde (max 30 x 30 mm), keramiek transfer: tot 500 wasbeurten: Verzending uiterlijk 12 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde (max 30 x 30 mm), keramiek tampondruk: tot 125 wasbeurten: Verzending uiterlijk 10 werkdagen na akkoord drukproef |
Aanmelden