Bierglas Vaasje 340 ml
Van
€ 2,21
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,79 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 100,44 |
| Totaalprijs Bruto: | € 119,52 |
Productnummer:
A508-264404
Voorraad:
Productinformatie "Bierglas Vaasje 340 ml"
Bierglas met een iconische vorm, in een handzaam formaat. Geschikt voor horeca en verenigingen. Inhoud 340 ml. Made in Europe.
| : | transparant |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 840 |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 12 |
| Diameter: | 75mm |
| Douanetariefnummer: | 7013379900 |
| Gewicht: | 195g |
| Hoogte: | 133mm |
| Land van herkomst: | IT |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| OuterCartonDimension: | 23,5 x 15,5 x 14 cm |
| Productietijd: |
- op voorzijde (max 30 x 30 mm), imitatie ets: tot 500 wasbeurten: Verzending uiterlijk 12 werkdagen na akkoord drukproef - op voorzijde (max 30 x 30 mm), keramiek tampondruk: tot 125 wasbeurten: Verzending uiterlijk 10 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde (max 30 x 30 mm), imitatie ets: tot 500 wasbeurten: Verzending uiterlijk 12 werkdagen na akkoord drukproef - op voorzijde (max 30 x 30 mm), keramiek transfer: tot 500 wasbeurten: Verzending uiterlijk 12 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde (max 30 x 30 mm), keramiek transfer: tot 500 wasbeurten: Verzending uiterlijk 12 werkdagen na akkoord drukproef |
Aanmelden