Bierglas Vaasje 340 ml
Van
€ 2,21
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,79 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,79 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,32 |
Productnummer:
A508-262644-970999999
Voorraad:
Productinformatie "Bierglas Vaasje 340 ml"
Bierglas met een iconische vorm, in een handzaam formaat. Geschikt voor horeca en verenigingen. Inhoud 340 ml. Made in Europe.
| : | transparant |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 840 |
| Afmetingen omdoos: | 325 x 243 x 14 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 12 |
| Diameter: | 75mm |
| Douanetariefnummer: | 7013379900 |
| Gewicht: | 276g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 3300 |
| Hoogte: | 133mm |
| Inhoud: | 340ml |
| Land van herkomst: | Italië |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| OuterCartonDimension: | 325 x 243 x 14 cm |
Aanmelden