Bierglas Fluitje 180 ml
Van
€ 1,96
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,54 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 121,92 |
| Totaalprijs Bruto: | € 145,08 |
Productnummer:
A508-223704
Voorraad:
Productinformatie "Bierglas Fluitje 180 ml"
Smal, hoog bierglas. Een populair glas dat veel gebruikt wordt in de horeca en bij verenigingen. Inhoud 180 ml. Made in Europe.
| : | transparant |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1296 |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 48 |
| Diameter: | 55mm |
| Douanetariefnummer: | 7013379900 |
| Gewicht: | 140g |
| Hoogte: | 133mm |
| Land van herkomst: | FR |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Glas |
| OuterCartonDimension: | 36 x 24 x 28 cm |
| Productietijd: |
- op voorzijde (max 30 x 30 mm), imitatie ets: tot 500 wasbeurten: Verzending uiterlijk 12 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde (max 30 x 30 mm), imitatie ets: tot 500 wasbeurten: Verzending uiterlijk 12 werkdagen na akkoord drukproef - op voorzijde (max 30 x 30 mm), keramiek transfer: tot 500 wasbeurten: Verzending uiterlijk 12 werkdagen na akkoord drukproef - op achterzijde (max 30 x 30 mm), keramiek transfer: tot 500 wasbeurten: Verzending uiterlijk 12 werkdagen na akkoord drukproef - op voorzijde (max 30 x 30 mm), keramiek tampondruk: tot 125 wasbeurten: Verzending uiterlijk 10 werkdagen na akkoord drukproef |
Aanmelden