Bidon krat voor 10 bidons
Van
€ 35,63
| Stukprijs | € 42,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 42,64 |
| Totaalprijs Bruto: | € 50,74 |
Productnummer:
A53-LT91684-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Bidon krat voor 10 bidons"
Kunststof krat voor tien bidons. Met drie handvatten en stapelbaar, van zeer stevige kwaliteit. Kan niet bedrukt worden. Krat wordt exclusief bidons geleverd.
| : | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 395mm |
| Douanetariefnummer: | 3926909790 |
| Gewicht: | 1860g |
| Hoogte: | 268mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 195mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden