BIC® 4 Colours 3+1HB
Van
€ 3,75
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,00 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,00 |
Productnummer:
A42-3460001099_01_06
Voorraad:
Productinformatie "BIC® 4 Colours 3+1HB"
3 balpennen en een vulpotlood in 1! Kies om met zwarte, blauwe of rode inkt te schrijven, of schakel over naar de potloodoptie. Met een comfortabele zachte greep.
| : | Wit/grijs |
|---|---|
| Aanvullende informatietekst: | Beschikbare schrijfsystemen: Plunger Action |
| Breedte: | 17mm |
| Diameter: | 14mm |
| Hoogte: | 152mm |
| Merk: | BIC |
Aanmelden