Bewaarschotel REFLECTS-MANDURAH
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-51944
Voorraad:
Productinformatie "Bewaarschotel REFLECTS-MANDURAH"
De wereld vanuit een uniek perspectief! Hoogwaardige decoratieve doos voor uw favoriete dingen, gemaakt van fijne acryl.
| : | transparant |
|---|---|
| Afmetingen itemdoos: | 197 x 197 x 190 cm |
| Afmetingen omdoos: | 404 x 40.4 x 21.7 cm |
| Breedte: | 180mm |
| Douanetariefnummer: | 39269097 |
| Gewicht: | 4062g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 20 |
| Hoogte: | 177mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 180mm |
| Materiaal: | Acryl |
| OuterCartonDimension: | 404 x 40.4 x 21.7 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden