Bestekset RE98-CUTLA
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-52692-BK
Voorraad:
Productinformatie "Bestekset RE98-CUTLA"
De RE98-CUTLA bestekset werd bekroond met de prestigieuze RED DOT AWARD 2025 in de categorie productdesign!
- vork
- lepel
- mes
- vaatwasserbestendig
- Opbergdoos
- gerecycled polycarbonaat
- Red Dot Winner: 2025
- Gerecycled roestvrij staal
- vork
- lepel
- mes
- vaatwasserbestendig
- Opbergdoos
- gerecycled polycarbonaat
- Red Dot Winner: 2025
- Gerecycled roestvrij staal
| : | zwart, zilver / zwart |
|---|---|
| Afmetingen itemdoos: | 20 x 6 x 3 cm |
| Afmetingen omdoos: | 295 x 21 x 27 cm |
| Breedte: | 50mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 82152010 |
| Gewicht: | 150g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 7.14 |
| Hoogte: | 26mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 189mm |
| Materiaal: | gerecycled roestvrij staal, gerecycled polycarbonaat |
| OuterCartonDimension: | 295 x 21 x 27 cm |
Aanmelden