BEST - Houten medaille
Van
€ 0,53
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,53 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,53 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,63 |
Productnummer:
A36-MO2817-40
Voorraad:
Productinformatie "BEST - Houten medaille"
Houten medaille met katoenen band en gesp van tarwestro/PP.
| : | Hout |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 45 x 28 x 30 cm |
| Breedte: | 4mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 500 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 7117 9000 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7.5 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 70mm |
| Merk: | midocean |
| Nieuw product: | Ja |
| OuterCartonDimension: | 45 x 28 x 30 cm |
Aanmelden