BERN
Van
€ 0,28
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,28 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,28 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,33 |
Productnummer:
A36-MO8893-12
Voorraad:
Productinformatie "BERN"
Gerecycled aluminium balpen met drukknop. Blauwe inkt. Een klassiek en eenvoudig ontworpen kantoorartikel. De aluminium houder geeft het een meer premium look.
| : | Turquoise |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 32 x 26 x 15 cm |
| Breedte: | 10mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 500 |
| Douanetariefnummer: | 9608 1092 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9.22 |
| Hoogte: | 135mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 135mm |
| Materiaal: | Aluminium |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 32 x 26 x 15 cm |
Aanmelden