BERN PECAS - Balpen van tarwe/stro
Van
€ 0,19
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,19 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,19 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,23 |
Productnummer:
A36-MO9762-05
Voorraad:
Productinformatie "BERN PECAS - Balpen van tarwe/stro"
Balpen met drukmechanisme en zilveren details. Behuizing is van 50% tarwestro en 50% ABS-materiaal. Blauwe inkt.
| : | Rood |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 35 x 31 x 18 cm |
| Breedte: | 10mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 800 |
| Douanetariefnummer: | 9608 1092 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 8.5 |
| Hoogte: | 135mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 135mm |
| Materiaal: | ABS-Tarwe Stro |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 35 x 31 x 18 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden