BERN BAMBOO - Bamboe balpen
Van
€ 0,45
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,45 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,45 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,54 |
Productnummer:
A36-MO9482-40
Voorraad:
Productinformatie "BERN BAMBOO - Bamboe balpen"
Bamboe balpen met aluminium details. Drukmechansime. Blauwe inkt. Bamboe is een natuurlijk product, de kleur per artikel kan verschillen.
| : | Hout |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 45 x 31 x 19 cm |
| Breedte: | 140mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Douanetariefnummer: | 9608 1092 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10.42 |
| Hoogte: | 140mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 11mm |
| Materiaal: | Bamboe |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 45 x 31 x 19 cm |
Aanmelden