Bermuda Raffy
Van
€ 4,60
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,30 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,30 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,31 |
Productnummer:
A467-21831008102
Voorraad:
Productinformatie "Bermuda Raffy"
Unisex korte broek van katoen in een gladde stof. Met twee zijzakken en een elastische tailleband met verstelbare koord in dezelfde kleur.
| : | GRI |
|---|---|
| Afmeting: | S |
| Aantal stuks per pallet: | 1200 |
| Afmetingen omdoos: | 60 x 29 x 40 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 200g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| OuterCartonDimension: | 60 x 29 x 40 cm |
Aanmelden