Berghaus Women's Deluge 2.0 Overtrousers
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A185-5054773241158
Voorraad:
Productinformatie "Berghaus Women's Deluge 2.0 Overtrousers"
Voel je zelfvoldaan en glimlach als de hemel openbreekt, wetende dat deze overbroek je droog houdt. Wat het weer ook is, ze laten je niet in de steek, want de volledig waterdichte Hydroshell is ook ademend en extreem stevig. Makkelijk aan te trekken bij de eerste druppel regen dankzij de driekwart ritsen aan de zijkant, die ook geweldig zijn om lucht binnen te laten als je het te warm krijgt.
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmeting: | 12 31 |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6210300090 |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | TH |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | Berghaus |
Aanmelden