Berghaus Men's Deluge Pro 2.0 Ovrtsr
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A185-5054773108161
Voorraad:
Productinformatie "Berghaus Men's Deluge Pro 2.0 Ovrtsr"
Als de regen met bakken uit de lucht komt, maakt dat niet uit met deze comfortabele overbroek. Gemaakt van onze Hydroshell 2L-stof, zijn ze volledig waterdicht en ideaal om stoom af te blazen op de helling bij elk weer. Ritsen met drukknopen van 3/4 lengte zijn ideaal voor ventilatie en perfect om je probleemloos om te kleden. Dus er is niets dat je ervan weerhoudt om alles achter te laten en eropuit te gaan!
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmeting: | XS 29 |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6210200090 |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | TH |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | Berghaus |
Aanmelden