BERGAMO ++ - Gerecyclede aluminium pen
Van
€ 0,67
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,67 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,67 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,80 |
Productnummer:
A36-MO2653-16
Voorraad:
Productinformatie "BERGAMO ++ - Gerecyclede aluminium pen"
Balpen van gerecycled aluminium met bamboe drukknop met bijpassend kleurdetail en bijpassende metalen clip. Blauwe inkt.
| : | Mat zilver |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 35 x 16 x 23 cm |
| Breedte: | 140mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 500 |
| Douanetariefnummer: | 9608 1092 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 9 |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 10mm |
| Materiaal: | Aluminium |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 35 x 16 x 23 cm |
Aanmelden