BERGAMO - Gerecyclede aluminium balpen
Van
€ 0,49
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,49 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,49 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,58 |
Productnummer:
A36-MO2309-03
Voorraad:
Productinformatie "BERGAMO - Gerecyclede aluminium balpen"
Gerecycled aluminium balpen met bamboe drukknop. Zilveren punt en clip. Blauwe inkt.
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 45 x 15 x 15 cm |
| Breedte: | 9mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 500 |
| Douanetariefnummer: | 9608 1092 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7 |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 138mm |
| Materiaal: | Gerecycled aluminium |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 45 x 15 x 15 cm |
Aanmelden