Bello 420 ml glazen beker met buitenwand van gerecycled plastic
Van
€ 5,76
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,76 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,76 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,85 |
Productnummer:
A34-10067590
Voorraad:
Productinformatie "Bello 420 ml glazen beker met buitenwand van gerecycled plastic"
Glazen beker beschermd door een hoes van gerecycled plastic. De beker is gemaakt van 100% duurzaam borosilicaatglas dat de versheid van de drank behoudt en hij bevat geen schadelijke chemicaliën. BPA-vrij, getest en goedgekeurd volgens de Duitse voedselveiligheidswetgeving (LFGB). Getest en goedgekeurd voor ftalaten volgens de REACH-regelgeving. De beker past onder de meeste koffiemachines. Inhoud 420 ml Door de plastic hoes te verwijderen, is het artikel vaatwasmachinebestendig. Geleverd in een gerecycled kartonnen geschenkverpakking.
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 57 x 39 x 20 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 24 |
| Diameter: | 88mm |
| Douanetariefnummer: | 7013420000000000000000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 246g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 9.5 |
| Hoogte: | 142mm |
| Land van herkomst: | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal: | Borosilicaatglas, Gerecycled kunststof, AS-kunststof |
| Merk: | Unbranded |
| OuterCartonDimension: | 57 x 39 x 20 cm |
| Outlet: | Ja |
| Verpakkingsinformatie: | Individual gift box and manual () |
Aanmelden