BEIJING
Van
€ 13,12
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 13,00 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3.249,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3.866,31 |
Productnummer:
A565-BL2000-BK
Voorraad:
Productinformatie "BEIJING"
Beijing is een handig fietslampje dat je heel gemakkelijk aan je fiets kunt bevestigen. Met IP67 zijn de lampen waterbestendig ~ regenbestendig. Het voorlicht heeft 3 LED-lampjes met meer dan 150 lumen en het achterlicht in rode kleur heeft ook 3 LED-lampjes. Beide lampen hebben een ingebouwde (lithium-ion) oplaadbare batterij die slechts tussen de 3 ~ 4 uur laadtijd nodig heeft en tussen de 6 ~ 8 uur kan worden gebruikt. Beide modules worden geleverd met een rubberen houder en een USB-kabel. Gebruikte materialen zijn aluminium en pc-plastic, het gewicht is ongeveer 43 g. Mooi verpakt als set en met een stoere sleeve is deze set te personaliseren met je bedrijfslogo of persoonlijke tekst. Veiligheid eerst!
| : | Black |
|---|---|
| Breedte: | 45mm |
| Douanetariefnummer: | 8512100000 |
| Gewicht: | 43g |
| Hoogte: | 40mm |
| Lengte: | 50mm |
| Materiaal: | Abs plastic, Alloy, Aluminium |
0 van 0 beoordelingen
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.