Beeldscherm pinboard met notitieblaadjes REFLECTS-LEIRIA
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A82-52163
Voorraad:
Productinformatie "Beeldscherm pinboard met notitieblaadjes REFLECTS-LEIRIA"
Past ook in het kleinste kantoor: bevestig het mini-magneetbord op het gewenste oppervlak met de meegeleverde plakstrips. Het heeft 5 x 100 notitieblaadjes
- met plakfolie
- Magneetbevestiging
- met plakfolie
- Magneetbevestiging
| : | Antraciet |
|---|---|
| Afmetingen itemdoos: | 182 x 90 x 15 cm |
| Afmetingen omdoos: | 33 x 26 x 39 cm |
| Breedte: | 80mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 73269098 |
| Gewicht: | 165g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 13 |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 170mm |
| Materiaal: | Metaal |
| OuterCartonDimension: | 33 x 26 x 39 cm |
| Outlet: | Ja |
Aanmelden