BEAU - 6 panelen baseballcap 265gr/m²
Van
€ 4,11
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,11 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,11 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,89 |
Productnummer:
A36-MO2542-03
Voorraad:
Productinformatie "BEAU - 6 panelen baseballcap 265gr/m²"
Vintage baseballpet van gewassen katoen 265gr/m². 6 panelen. Met verstelbare klittenbandsluiting. 6 opgestikte oogjes in bijpassende kleur. Maat 7 1/4.
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 60 x 40 x 60 cm |
| Breedte: | 160mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 150 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6505 0030 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 14 |
| Hoogte: | 110mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 210mm |
| Materiaal: | Katoen |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 60 x 40 x 60 cm |
Aanmelden