BEANIX - Gebreide muts met boord
Van
€ 2,01
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,01 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,01 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,39 |
Productnummer:
A36-MO2705-03
Voorraad:
Productinformatie "BEANIX - Gebreide muts met boord"
Unisex gebreide muts van zacht, rekbaar polyester (64%) en acryl (36%) met opgerolde boord. Een rekbaar one-size-fits-all model
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 45 x 24 x 30 cm |
| Breedte: | 215mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6505 0090 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 5 |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 205mm |
| Materiaal: | PET |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 45 x 24 x 30 cm |
Aanmelden