BAYBA - Bamboe stylus balpen
Van
€ 0,25
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,25 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,25 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,30 |
Productnummer:
A36-MO9945-40
Voorraad:
Productinformatie "BAYBA - Bamboe stylus balpen"
Bamboe balpen met drukmechanisme en stylus afgewerkt met glanzend chromen details. Blauwe inkt. Bamboe is een natuurlijk materiaal waardoor kleur per item kan verschillen. FSC®-certified
| : | Hout |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 45 x 31 x 20 cm |
| Breedte: | 11mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 1000 |
| Douanetariefnummer: | 9608 1092 |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10.02 |
| Hoogte: | 141mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Materiaal: | Bamboe |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 45 x 31 x 20 cm |
Aanmelden