BATAM balpen Chrome
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-123028_13
Voorraad:
Productinformatie "BATAM balpen Chrome"
BATAM balpen Chrome met gekleurd beslag, in full colour all over bedrukt - gekleurde drukker, punt en clip, te bestellen in diverse kleuren, 360° digitaaldruk/folietransferdruk, zwartschrijvend, X-20 vulling.
| : | Wit |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 100x28,6 mm |
| Bewerking: | Full colour tot in full colour bedrukt |
| Douanetariefnummer: | 96081010 |
| Gewicht: | 7g |
| Hoogte: | 140mm |
| Materiaal: | Kunststof |
| Merk: | Peekay |
| Positie van de bewerking: | Houder pen |
Aanmelden