BASIE APOLLO - 6 panelen baseballpet 160g/m²
Van
€ 1,58
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,58 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,58 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,88 |
Productnummer:
A36-MO8834-03
Voorraad:
Productinformatie "BASIE APOLLO - 6 panelen baseballpet 160g/m²"
6 panelen baseballpet van katoenen twill 160g/m² met verstelbare sluiting. 6 opgestikte oogjes in bijpassende kleur. Maat 7 1/4.
| : | Zwart |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 60 x 38 x 45 cm |
| Breedte: | 160mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6505 0030 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12.72 |
| Hoogte: | 150mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 250mm |
| Materiaal: | Katoen |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 60 x 38 x 45 cm |
Aanmelden