BASICS - Rekenmachine
Van
€ 5,64
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,64 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,71 |
Productnummer:
A36-AR1253-16
Voorraad:
Productinformatie "BASICS - Rekenmachine"
Dual power rekenmachine met 12-cijferig display en kunststof behuizing. Inclusief 1 knoopcel batterij.
| : | mat zilver |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 48 x 22 x 34 cm |
| Breedte: | 100mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 60 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 8470 1000 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 8.44 |
| Hoogte: | 30mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 155mm |
| Materiaal: | PS |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 48 x 22 x 34 cm |
Aanmelden