BARBADOS balpen
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A130-123019_06
Voorraad:
Productinformatie "BARBADOS balpen"
De BARBADOS soft touch balpen combineert een aangename grip met een luxe uitstraling door de speciale 'spiegel'-gravering en wordt geleverd met een blauwe vulling.
| : | Oranje |
|---|---|
| Afmetingen van de bewerking: | 70x5 mm |
| Bewerking: | Graveren |
| Douanetariefnummer: | 96081010 |
| Gewicht: | 18g |
| Hoogte: | 137mm |
| Materiaal: | Gummie/Aluminium |
| Merk: | Peekay |
| Positie van de bewerking: | 90° naast de clip |
Aanmelden