Bandana RPET multifunctionele sjaal met all-over opdruk
Van
€ 3,71
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 9,53 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 952,54 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1.133,52 |
Productnummer:
A508-434899
Voorraad:
Productinformatie "Bandana RPET multifunctionele sjaal met all-over opdruk"
Multifunctionele, naadloze bandana van RPET: 100% gerecycled van PET-flessen (130 g/m²). Dit materiaal is zeer comfortabel. Het ademt, absorbeert en droogt snel. Dit trendy accessoire is op verschillende manieren te dragen: als sjaal, haarband, masker, hoofddoek of polsband. Beschermt tegen de zon en tegen de kou. One size. Inclusief full colour sublimatiedruk. Made in Europe.
| : | PMS kleur naar keuze |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 7800 |
| Breedte: | 240mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 650 |
| Douanetariefnummer: | 6117100000 |
| Eco: | Ja |
| Gewicht: | 31g |
| Land van herkomst: | PL |
| Lengte: | 500mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 60 x 40 x 40 cm |
| Productietijd: | - op beide zijden (max 240 x 500 mm), sublimatie: Verzending uiterlijk 14 werkdagen na akkoord drukproef |
Aanmelden