Bandana Garfy
Van
€ 1,22
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,35 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,35 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,61 |
Productnummer:
A467-19212002000
Voorraad:
Productinformatie "Bandana Garfy"
Bandana van katoen en polyester. In diverse kleuren en met te knopen gedeelte aan de achterzijde.
| : | NEG |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 23400 |
| Afmetingen omdoos: | 43 x 30 x 32 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 600 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 12g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 7 |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| OuterCartonDimension: | 43 x 30 x 32 cm |
Aanmelden