BANDANA BANDIDO - Multifunctionele sjaal
Van
€ 1,13
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,13 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,13 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,34 |
Productnummer:
A36-MO6876-37
Voorraad:
Productinformatie "BANDANA BANDIDO - Multifunctionele sjaal"
Multifunctionele driehoekige bandana van polykatoen (90% polyester 10% katoen).
| : | Royal Blauw |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 50 x 50 x 16 cm |
| Breedte: | 440mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 400 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6214 3000 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10.56 |
| Hoogte: | 440mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 870mm |
| Materiaal: | PET-Katoen |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 50 x 50 x 16 cm |
Aanmelden