Bambox Bamboo Speaker
Van
€ 9,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 9,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 9,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 11,84 |
Productnummer:
A24-265859-823999999
Voorraad:
Productinformatie "Bambox Bamboo Speaker"
Bluetooth ABS speaker met een behuizing van FSC 100% gecertificeerd bamboe. De draadloze 3W bluetooth speaker (versie 4.1) is oplaadbaar en beschikt over een uitstekende geluidsweergave. Vermogen 300 mAh/3.7V. Bereik tot 10 meter. Eenvoudig te bedienen en compatibel met de meest gangbare smartphones en tablets. Inclusief USB-C oplaadkabel en gebruiksaanwijzing.
| : | bamboe |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 2000 |
| Afmetingen omdoos: | 315 x 315 x 14 cm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Certificaten: | FSC |
| Diameter: | 59mm |
| Douanetariefnummer: | 8518210000 |
| Gewicht: | 108g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 7000 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 51mm |
| Materiaal: | FSC® bamboe, Gerecycled ABS |
| OuterCartonDimension: | 315 x 315 x 14 cm |
Aanmelden