Bamboo Journal Naked Spine Notebook Black A5 notitieboek
Van
€ 5,55
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,55 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,55 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,60 |
Productnummer:
A24-264029-001999999
Voorraad:
Productinformatie "Bamboo Journal Naked Spine Notebook Black A5 notitieboek"
A5-formaat notitieboek met stevige, zwartgelakte FSC 100% gecertificeerd bamboe hardcover. Opvallend is de zogenaamde -naked spine binding-, speciaal ontworpen om het boekje helemaal te openen en zo plat mogelijk geopend neer te leggen. Dat maakt het makkelijker om aantekeningen en schetsen te maken. Met een handige sluitelastiek en ca. 96 vel/192 pagina's wit, gelinieerd, FSC Mix gecertificeerd papier.
| : | Zwart |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 1200 |
| Afmetingen omdoos: | 370 x 330 x 24 cm |
| Breedte: | 10mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 40 |
| Certificaten: | FSC |
| Douanetariefnummer: | 4820103000 |
| Gewicht: | 320g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 12900 |
| Hoogte: | 211mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 141mm |
| Materiaal: | FSC® bamboe, FSC® Papier |
| OuterCartonDimension: | 370 x 330 x 24 cm |
Aanmelden