Bamboo Block Speaker met draadloze oplader
Van
€ 20,95
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 20,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 20,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 24,93 |
Productnummer:
A24-265893-823999999
Voorraad:
Productinformatie "Bamboo Block Speaker met draadloze oplader"
Bluetooth speaker én draadloze oplader in één, met een behuizing van mooi natuurlijk, FSC 100% gecertificeerd bamboe en ABS. De ideale combinatie voor laden en luisteren. De draadloze 3W bluetooth speaker (versie 4.2) is oplaadbaar en beschikt over een uitstekende geluidsweergave. Frequentie: 20HZ-20KHz. Met ingebouwde 400 mAh batterij voor een speeltijd van maximaal 3 uur. De 5W draadloze oplader is compatibel met apparaten die Qi draadloos opladen ondersteunen (nieuwste generatie Androids en iphones vanaf model 8). Input: 5V/1A. Draadloze output: 5V/0.8A. Inclusief USB-C oplaadkabel en gebruiksaanwijzing.
| : | bamboe |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 2200 |
| Afmetingen omdoos: | 390 x 390 x 20 cm |
| Breedte: | 63mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 50 |
| Certificaten: | FSC |
| Douanetariefnummer: | 8504409590 |
| Gewicht: | 129g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 9600 |
| Hoogte: | 63mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 65mm |
| Materiaal: | FSC® bamboe |
| OuterCartonDimension: | 390 x 390 x 20 cm |
Aanmelden