Bamboo Blade Zakmes
Van
€ 5,45
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,45 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,45 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,49 |
Productnummer:
A24-262744-945999999
Voorraad:
Productinformatie "Bamboo Blade Zakmes"
Zakmes met heft van FSC 100% gecertificeerd bamboe. De RVS tools zijn voorzien van een Nitro Compound-coating. 9-delig met 11 functies: mes, kurkentrekker, blikopener, flesopener met kleine schroevendraaier, kruiskopschroevendraaier, schaar, vijl, priem, houtzaag. Met sleutelring. Per stuk in 100% gecertificeerd kraftdoosje. Op het bezit en/of dragen van messen of multitools in het openbaar kunnen lokale regels van toepassing zijn.
| : | houtbruin |
|---|---|
| Aantal stuks per pallet: | 9000 |
| Afmetingen omdoos: | 230 x 225 x 19 cm |
| Breedte: | 24mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 120 |
| Certificaten: | FSC |
| Douanetariefnummer: | 8206000000 |
| Gewicht: | 92g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 11000 |
| Hoogte: | 18mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 92mm |
| Materiaal: | RVS, FSC® bamboe |
| OuterCartonDimension: | 230 x 225 x 19 cm |
Aanmelden