Bamboe moderne pennenset in doosje
Van
€ 1,79
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,02 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,02 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,40 |
Productnummer:
A23-P611.109
Voorraad:
Productinformatie "Bamboe moderne pennenset in doosje"
Deze modern ogende pennenset met balpen en potlood is gemaakt van FSC®-gecertificeerd bamboe. De pen heeft een schrijfvulling van 800 m met blauwe Duitse inkt en het potlood heeft een stift van 0,7 mm. Verpakt in FSC®-gecertificeerde geschenkdoos.
| : | bruin (± PMS brown) |
|---|---|
| Inktkleur: | Blue |
| Afmetingen omdoos: | 57 x 37 x 28 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Cadeau verpakking: | Ja |
| Certificaten: | FSC |
| Custom hoes: | Ja |
| Diameter: | 11mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Eco: | Ja |
| Ecologische informatie: | FSC claim: FSC 100% |
| Gewicht: | 19g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 10.8 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 9.8 |
| Hoogte: | 140mm |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | FSC® bamboe |
| Merk: | XD Collection |
| Nakoming: | Extra veiligheidstest pennen, Conform V.S richtlijn betr. loodgehalte, Conform richtlijn REACH en ZEK 01-4-08 betr. PAHS gehalte, Conform richtlijn 1999/51/EC betr. PCP gehalte, Conform richtlijn betr. phtalate gehalte, Vrij van korte en middellange gechloreerde paraffineketens |
| OuterCartonDimension: | 57 x 37 x 28 cm |
| Outlet: | Ja |
| Verpakkingsinformatie: | Geschenkverpakking |
Aanmelden