Bamboe liniaal 15cm
Van
€ 0,40
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,65 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,65 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,77 |
Productnummer:
A53-LT91923-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Bamboe liniaal 15cm"
Een 15 cm lange liniaal gemaakt van bamboe, perfect voor tekenen, tekenen en meten.
| : | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 30mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9017801000 |
| Gewicht: | 7g |
| Hoogte: | 2mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 160mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden