Bamboe houten tee 70 mm
Van
€ 0,20
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,36 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 180,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 214,20 |
Productnummer:
A556-TE1011.200-1
Voorraad:
Productinformatie "Bamboe houten tee 70 mm"
Bamboe houten tee met een bedrukking op de steel
| : | Zwart |
|---|---|
| Bedrukking: | 1 kleur |
| Diameter: | 12mm |
| Douanetariefnummer: | 95063990 |
| Gewicht: | 1g |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 70mm |
| Materiaal: | hout |
| Productietijd: | 15 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Aanmelden