Bamboe geodriehoek
Van
€ 0,37
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,60 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,60 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,71 |
Productnummer:
A53-LT91924-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Bamboe geodriehoek"
Bamboe geodriehoek. Perfect voor tekenen en meten.
| : | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 65mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9017801000 |
| Gewicht: | 5g |
| Hoogte: | 2mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 130mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden