Balpen Venice Deluxe
Van
€ 0,64
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,91 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,91 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,08 |
Productnummer:
A53-LT87894-N0045
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Venice Deluxe"
Balpen met metalen clip, stylusfunctie en een softtouch-afwerking. De drukknop, clip en ringen zijn gemaakt in bijpassende glanzende kleuren. De balpen wordt geleverd met een jumbo-vulling met blauwe schrijfkracht.
| : | Rose goud |
|---|---|
| Diameter: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 17g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 141mm |
Aanmelden