Balpen Sering gerecycled Alu
Van
€ 0,58
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,84 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,84 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,00 |
Productnummer:
A53-LT87754-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Sering gerecycled Alu"
Maak kennis met de "Sering" gerecyclede balpen, een duurzame keuze voor bewust schrijven. Deze balpen is gemaakt van gerecycled aluminium met een bamboe ring en is je milieuvriendelijke en stijlvolle metgezel. Schrijf met een doel, kies Sering. Blauw schrijvende jumbo vulling.
| : | Wit |
|---|---|
| Diameter: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 15g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 140mm |
Aanmelden