Balpen Paris Luxe Metaal rubberised
Van
€ 0,76
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,09 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,09 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,30 |
Productnummer:
A53-LT87783-N0005
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Paris Luxe Metaal rubberised"
Rose Gold aluminium balpen met elegante soft-touch afwerking en stylus. Met een solide metalen clip. Schrijfkleur: blauw.
| : | Zilver |
|---|---|
| Diameter: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 17g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 144mm |
Aanmelden