Balpen Parijs Bamboe Stylus
Van
€ 0,50
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,73 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,73 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,87 |
Productnummer:
A53-LT87251-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Parijs Bamboe Stylus"
Maak kennis met “Paris Bamboo”, onze balpen met een soepel schrijvende blauwe jumbo-vulling. De bamboe huls geeft een warme, organische uitstraling gecombineerd met klassiek pendesign.
| : | Natuur |
|---|---|
| Diameter: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 15g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 148mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden