Balpen Paper R-PP
Van
€ 0,16
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,22 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,22 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,26 |
Productnummer:
A53-LT87827-N0026
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Paper R-PP"
Onze zakelijke paperpen, gemaakt van gerecycled kunststof en voorzien van een efficiënte blauwe schrijfkleur, belichaamt eenvoud en duurzaamheid. Een verantwoorde keuze voor een doelgerichte schrijfervaring.
| : | Oranje |
|---|---|
| Diameter: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 6g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 140mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden