Balpen New York Stylus Papier
Van
€ 0,32
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,46 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,46 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,55 |
Productnummer:
A53-LT87252-N0031
Voorraad:
Productinformatie "Balpen New York Stylus Papier"
Maak kennis met “New York” – onze balpen van papier met ingebouwde stylus. Schrijf en navigeer met één slanke, lichte pen.
| : | Groen |
|---|---|
| Diameter: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 9g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 144mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden