Balpen New York stylus metaal
Van
€ 0,93
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,34 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,34 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,59 |
Productnummer:
A53-LT87755-N0221
Voorraad:
Productinformatie "Balpen New York stylus metaal"
Elegante metalen balpen met zwarte delen en gekleurde styluspunt. De balpen kan voorzien worden van een lasergravure en het logo zal in de kleur van de styluspunt uitkomen. Blauwschrijvende vulling.
| : | Zwart / Rood |
|---|---|
| Diameter: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 18g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 142mm |
Aanmelden