Balpen New York bamboe
Van
€ 0,43
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,63 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,63 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,75 |
Productnummer:
A53-LT87283-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Balpen New York bamboe"
De populaire New York-balpen, nu verkrijgbaar in een bamboe-editie. De bamboe huls geeft de pen een onderscheidende, premium uitstraling. Inclusief metalen clip. Met kunststof blauwe Jumbo-vulling.
| : | Natuur |
|---|---|
| Diameter: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 17g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 140mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden