Balpen Modena stylus metaal
Van
€ 1,63
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,34 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,34 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,78 |
Productnummer:
A53-LT87775-N0003
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Modena stylus metaal"
Toppoint metalen stylus balpen, voorzien van een blauwschrijvende Jumbo vulling. Met draaimechanisme, metalen clip en onderstuk. Lasergravering mogelijk.
| : | Chroom |
|---|---|
| Diameter: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 22g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 147mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden